Üdvözöllek a Pénzügyőr SE U19-es csapatának honlapján!

Hírek...:

2008.10.26 Grund 1986 FC-Pénzügyőr SE U17 1-3 (0-1)

Gól: Végh, Hercegfalvi, Pápai

2008.10.25: A csatát elvesztettük... de a bajnoki címért folyó harc folytatódik!

Szigetszentmiklós-Pénzügyőr SE 3-1 (1-0)

Szigetszentmiklós: 100 néző

Gól: Székely (71 perc)

Sárga lap: Székely, Kocsis

PSE: Orbán 5 - Miklósi 6(Vida), Szabó 6, Simonits 7, Jenkei 6 - Kocsis 6, Király 5( Székely 7), Tóth 7(Fekete), Moldován 5( Kovács 6) - Szakolczai (Polgár), Áder 5

Edzői nyilatkozat:

(Vatai Attila: PSE): Az első félidőben rangadóhoz méltó színvonal mellett inkább mi uraltuk a játékot,de kimaradtak a lehetőségeink. A hajrában lélaktanilag fontos pillanatban egyenlítettünk és a jó játékunk sokat ígért, de egy durva hiba miatt elvesztettük a csatát. A vereség ellenére nekem tetszett a csapat hangulata és akarata valamint, hogy sugároztak valamit a tehetségükből.

25. perc: Kosuth ziccerét még védte Orbán, a kipattanót azonban a hálóba sodorta a hazai jobbszélső1:0

71. perc: Székely egyéni akció végén ballal pazar gólt lőtt a bal sarokba 15 méterről 1:1

75. perc: Orbán egy hazaadás után rosszul találta el a labdát és a bal szélső az üres kapuba lőtt 2:1

81. perc: Kosuth ugrott ki lesgyanús helyzetben és a jobb sarokba gurított 3:1

Edzés: Hétfő, Kedd, Csütürtök, Péntek Csati 14 óra!